UAB “Concretus group” ir viens no lielākajiem sīkbetona ražotājiem Lietuvā. UAB “Betono mozaika” un SIA “Betono mozaika” Latvijā, lai nostiprinātu zīmola pozīcijas Latvijas tirgū,  ir iegādājies 100% kompānijas AS “NordBrik” akciju. Apvienojot AS “NordBrik” ar SIA “Betono mozaika”, kompānija kļūs par vienu no spēcīgākajiem un modernākajiem sīkbetona produktu ražotājiem Latvijas tirgū, kas pārvalda modernākās rūpnīcas un spēj klientiem piedāvāt plašu standarta produktu klāstu un individuālus projektu risinājumus.

Sākot ar 2017. gadu AS “NordBrik” strādā 25 darbinieki. Uzņēmuma produkti tiek piegādāti tirdzniecības tīkliem, fiziskām un juridiskām personām, kompānija cieši sadarbojas ar Latvijas Ainavu arhitektu asociāciju. Paredzams, ka šīs sabiedrības iegāde ietekmēs klientu skaita  un pārdošanas apjoma pieaugumu Latvijā. UAB “Betono mozaika”, kas pārvalda SIA “Betono mozaika”, pārdod sīkbetona izstrādājumus fiziskām un juridiskām personām visā Latvijas teritorijā. Šobrīd SIA “Betono mozaika” tiek pabeigta betona izstrādājumu ražošanas līnija – tā būs viena no modernākajām visā Baltijas valstu reģionā, kur tiks izmantoti jaunākie tehnoloģiskie risinājumi ar inovatīvām un augstas kvalitātes iekārtām.

SIA “Betono mozaika” piedāvātie produkti tiek augstu novērtēti un pieprasīti visā Latvijas teritorijā. Latvijas Būvniecības projektu konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” nominācijā Rekonstrukcija” otro vietu ieņēma Siguldas kultūras centra “Devons” rekonstrukcijas projekts, kurā Sabiedrības “Betono mozaika”  produkti tika izmantoti ietvju bruģēšanai.

“SIA “Betono mozaika” un AS “NordBrik” kompāniju apvienošanās nostiprinās kompānijas pozīcijas Latvijā, un ļaus klientiem piedāvāt kvalitatīvu un plašu produktu klāstu. Abu uzņēmumu mērķis ir pēc iespējas vienmērīgāk īstenot apvienošanās procesu, galveno uzsvaru liekot uz produktu kvalitāti, darbinieku integrāciju, kopējo procesu attīstību un kvalitatīvu klientu apkalpošanu”, sacīja AS “NordBrik” valdes priekšsēdētājs un UAB “Betono mozaika” ģenerāldirektors Romas Venckus.

Dalīties

Citas aktualitātes