NordBrik ir uzņēmums, kas ievēro labas biznesa prakses vadlīnijas, kas ir katra lēmuma pamatā. Mūsu ilgtspējas politika balstās uz godīgu sadarbību ar klientu un finansiālo caurspīdību.

Mēs esam par finansiālo caurskatāmību un neatbalstām ēnu ekonomiku. NordBrik ir uzņēmums, kas vēlas veidot stabilu, finansiāli spēcīgu un uzticamu partnerību. Ikviens mūsu sadarbības partneris var gūt pārliecību par uzņēmuma finanšu rādītājiem mūsu publiskajos uzņēmuma gada pārskatos.

NordBrik klientam par iegādāto produkciju ir iespēja norēķināties šādos veidos:

  • Slēgt sadarbības līgumu par preču piegādi ar pēcapmaksu;
  • Maksāt saskaņā ar priekšapmaksas rēķinu (pieejams gan privātpersonām, gan juridiskajām personām);
  • Norēķināties ar skaidru naudu, pretī saņemot čeku par pirkumu;
  • Norēķināties ar maksājuma karti (pieejams gan privātpersonām, gan juridiskajām personām).

NordBrik neatbalsta darījumus, kas tiek veikti neoficiāli, bez pirkuma apliecinājuma dokumenta.

Klientam ir būtiski apzināties, ka apliecinājuma dokuments (čeks, priekšapmaksas rēķins, pavadzīme) ir nodrošinājums iegādātās preces garantijai. NordBrik ražotajam materiālam ir divu gadu garantija, kas klientam dod iespēju bez papildus samaksas apmainīt iegādāto preci, ja ir konstatēta novirze no normas attiecībā uz ražoto materiālu.

NordBrik atgādina, ka garantija ir papildus saistības, kuras uzņemas tās devējs. Visos gadījumos, kad klients norēķinās par preci, nesaņemot apliecinājuma dokumentu, ražotājs var attiekties pildīt garantijas nosacījumus.

Tāpēc darījums ar NordBrik vienmēr ir reģistrēts, nodrošināts ar kvalitātes garantiju un godprātīgs pret ikvienu klientu.

Dalīties

Citas aktualitātes