Akciju sabiedrība “NordBrik”, kas ir betona bruģa un sīkbetona izstrādājumu ražotājs, š.g. 19. jūlijā ir uzņemta Būvmateriālu ražotāju asociācijā. Uzņēmums “NordBrik” aktīvu ražošanu uzsāka šogad pavasarī, un kā nozares jaunpienācējs ir gatavs kvalitatīvi iesaistīties asociācijas darbā.

 

“Uzņēmums NordBrik ir pievienojies asociācijai, jo tā darbībā ir redzama apņēmība risināt jautājumus visas nozares attīstības interesēs,” saka Būvmateriālu ražotāju asociācijas izpilddirektors Leonīds Jākobsons.

 

NordBrik novērtē asociācijas sniegto ieguldījumu būvmateriālu ražošanas nozares attīstībā, kas veicina vietējo materiālu izmantošanu būvniecībā un vienotu būvmateriālu kvalitātes standartu ieviešanu. “Latvijas būvmateriālu ražotāji ir klātesoši gan vietējos, gan ārvalstu tirgos, un asociācijas iesaistīšanās dažādu jautājumu risināšanā saistībā ar izmaiņām normatīvajos aktos un regulējumos, ir ļoti nozīmīga ikvienam nozares spēlētājam. Lai uzņēmums efektīvi attīstītos, ļoti palīdz sakārtota biznesa vide, kas ir saprotama, caurskatāma un paredzama, tāpēc asociācijas darbā iesaistīsimies ar savu kā nozarē strādājošu profesionāļu pieredzi un kā jaundibināta uzņēmuma pārstāvji”, saka NordBrik valdes priekšsēdētājs Gatis Liniņš.

 

Būvmateriālu ražotāju asociācija dibināta 2010.gada 19.februārī. Tās dibinātāji ir astoņi lielākie nozares ražotāji. Biedrībā tiek aicināti iestāties nozares uzņēmumi, kas Latvijā ražo augstas kvalitātes produkciju, izmantojot vietējas izcelsmes izejvielas, un godprātīgi pilda saistības pret darbiniekiem, sadarbības partneriem un valsti.

 

AS NordBrik ir 2017. gadā dibināts uzņēmums, kura ražotne atrodas Rīgā, Bolderājā. NordBrik rūpnīcā ražo betona bruģi un sīkbetona izstrādājumus, izmantojot progresīvākās bruģa apstrādes tehnoloģijas Baltijā un Skandināvijā. NordBrik kvalitātes kontroles nolūkos ir izveidojis savu profesionālo laboratoriju, kas ļauj nodrošināt nemainīgi augstu produkcijas kvalitāti

Dalīties

Citas aktualitātes